Usługi brukarskie

Naszym głównym zajęciem jest kompleksowa realizacja inwestycji drogowych (drogi, parkingi, place, podjazdy, chodniki, tarasy). Zaczynamy od wizji terenowej, na której doradzamy klientom jaką kostkę brukową wybrać, jak zagospodarować dostępną przestrzeń w sposób maksymalnie ergonomicznym oraz w oparciu o wieloletnie doświadczenie sugerujemy wybór technologii wykonania projektu.

Kolejnym etapem po wizji terenowej i podpisaniu umowy jest rozpoczęcie prac przygotowawczych takich jak pomiary wysokościowe, korytowanie nadmiaru gleby, kucie betonu, prace porządkowe. Następnie wykonywana jest warstwa podbudowy oraz główne prace związane z układaniem nawierzchni. Po zakończeniu zasadniczego procesu technologicznego następuje porządkowanie inwestycji oraz odbiór i przekazanie zleceniodawcy. Na wszystkie prace wystawiana jest 24-miesięczna gwarancja pisemna. Zapewniamy cały sprzęt oraz materiał niezbędny do wykonania prac zgodnie ze sztuka budowlaną. Wykonujemy odwodnienia i studnie chłonne oraz prace zieleniarskie.

Dodatkowo świadczymy usługę wynajmu godzinowego koparko-ładowarki. Maszyna wyposażona jest w łyżkę otwieraną i widły paletowe (przód) oraz łyżkę skarpową i zestaw łyżek zębatych do kopania o różnych szerokościach. Maszyną kieruje operator z bardzo dużym doświadczeniem. Paliwo wliczone w cenę wynajmu.

Współpracujemy

Współpracujemy z największymi polskimi producentami kostki betonowej.

  • Semmelrock
  • Certus
  • Polbruk
  • Libet
Kontakt

EMBRUK Emil Pietrzak
ul. Ceramiczna 1
05-261 Marki
NIP: 125-145-58-85

tel. +48 667 191 512
biuro@embruk.com

Copytight

2015 © Copyright by EMBRUK Emil Pietrzak. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.